Mohla mi nesprávne užitá tableta spôsobiť bolesti a problémy s tráviacou sústavou?

Zodpovedané
15. nov 2022

Dobrý deň,

nechala som si šumivú tabletu multivitamínu rozpustiť na jazyku a až potom som ju zapila. Večer som mala výraznejšiu plynatosť, bolelo ma brucho. Dnes ma bolí celá pravá strana od rebier a ide to až do pravej nohy. Mala som extrémne tekutú stolicu. Bolí ma aj chrbát, s ktorým mám problémy. Dnes mám dostať aj menzes, ale príznaky PMS vôbec nemávam.

Mohla mi nesprávne užitá tableta spôsobiť problémy s tráviacou sústavou?

Ďakujem

Dobrý deň,

nemyslím si, že takéto užitie tabletky by Vám malo spôsobiť uvedené ťažkosti. Najksôr môže ísť o nejakú virózu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková