Mávam bolesť hlavy, tŕpnutie končatín a celé noci nespím. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
18. okt 2021

Dobrý deň,

som PN pre bolesť hlavy a tŕpnutie končatín. Pravá ruka dosť bolí, celé noci nespím a utlmujem sa liekmi. Bola mi robená aj MR a výsledok neviem. Keďže sa nemôžem dostať k neurológovi.

O aký problém môže ísť?

Aké je Vaše odporúčanie?

Ďakujem

Dobrý deň,

neurológ Vás poslal na MR vyšetrenie, pretože usúdil, že toto vyšetrenie je potrebné doplniť, aby sa našla príčina Vašich ťažkostí. Diagnóza sa takto nedá určiť.

Na základe Vašich ťažkostí môže ísť najskôr o problém s krčnou chrbticou.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková