Mám problém so závratmi, trasom rúk a pocitom na odpadnutie. Je to kvôli nízkej frekvencii tepu?

Zodpovedané
5. máj 2022

Dobrý deň,

v posledných troch mesiacoch mám problém so závratmi, trasom rúk a pocitom na odpadnutie.

Môže to mať súvis s hlásenim apple watch o nízkej frekvencii tepu?

Tep 36 - 45.

Čo by ste mi poradili?

Ďakujem

Dobrý deň,

pocity na odpadnutie a závraty sa môžu objaviť aj pri nižšej srdcovej frekvencii. Pokiaľ Vám hodinky ukazujú takýto nižší tep počas dňa, tak je potrebné ísť za Vašim lekárom.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková