Mám problém s obličkami alebo chrbticou?

Zodpovedané
14. dec 2022

Dobrý deň,

od rána mám neuveriteľné bolesti krížov, ktoré vystreľujú do bedier a podbruška. Môžem to prirovnať ku bolesti pred menštruáciou, avšak tú mám dostať až o 3 týždne. Kontrolujem si stále moč, či náhodou nie je tmavý alebo zakalený. Je v poriadku a ani pri močení ma nič nepáli. Skúšala som si aj “poklepať” po krížoch, ale na dotyk ma nebolia. Natieram sa Flectorom a kríže si nahrievam, vtedy je to trochu lepšie. Mám sedavú prácu za počítačom.

Súvisia moje bolesti s chrbticou, obličkami alebo je to niečo iné?

Ďakujem

Dobrý deň,

s uvedenými ťažkosťami by ste mali navštíviť Vášho lekára, ktorý skontroluje moč, vyšetrí CRP a určí diagnózu.

Môže ísť o obličkové kamene, bolesti krížov alebo napr. cystu na vaječníkoch.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková