Mám na posudkovom predložiť papier od Parkinsonovej choroby?

Zodpovedané
27. okt 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám ísť na posudkovú kontrolu ohľadom invalidného dôchodku. Diagnóz mám dosť veľa.

Pred rokom mi zistili Parkinsonovu chorobu. Teraz som chodila po vyšetreniach a prehodnotili to, že vraj to je Wilkinsonova choroba. Od tej papier ešte nemám.

Mám na posudkovom predložiť papier od Parkinsonovej choroby?

Ďakujem

Dobrý deň,

na prehodnotenie by ste mali doniesť všetky nálezy.

Ak máte diagnostikovanú Wilkinsonovu chorobu, tak mali by ste mať aj o o tomto ochorení nález. Na posudkovej kontrole sa predkladajú aktuálne nálezy.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková