Mám koleno len ubolené po futbale?

Zodpovedané
9. jan 2020

Dobrý deň,

včera som hrala futbal bez akýchkoľvek problémov. Počas celej hry som si nevšimla akúkoľvek bolesť. Keď sme prišli domov, už večer som cítila bolesť kolena. Ráno som ho mala úplne stuhnuté a nemôžem úplne dobre robiť niektoré pohyby.

Je koleno len ubolené a unavené?

Mám mu dať len oddych a postupne ho rozhýbať, alebo je potrebné vyhľadať lekára?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

ak Vaše ťažkosti pretrvávajú a koleno je bolestivé, tak by ste mali vyhľadať lekára, aby sa koleno vyšetrilo a zistila sa príčina Vašich ťažkostí.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková