Mám dve hrčky na kľúčnej kosti. O aký problém ide?

Zodpovedané
24. aug 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám dve hrčky na kľúčnej kosti. Keď si po nich prejdem, tak je to ako keby vlnitá čiara. Aj ma to občas bolí.

Mám skôr pocit, že je to ako keby ohnutá kosť.

O aký problém podľa Vás ide?

Ďakujem

Dobrý deň,

je dôležité vedieť či hrčky na kľúčnej kosti máte už dlhodobo alebo či ide o nový nález.

Pretože v tomto prípade by ste mali navštíviť Vášho lekára, ktorý rozhodne o tom, či je vhodné doplniť RTG kľúčnych kostí, aby sa zistilo či ide o fyziologický nález alebo nie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková