Mala som znamienko alebo bradavicu?

Zodpovedané
26. máj 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Na nohe som mala okrúhly útvar telovej farby. Bol vypuklý. Asi som sa poranila zrejme holením. Na druhý deň som si všimla zaschnutú krv, trošku to krvácalo.

Čo to môže byť?

Včera som sa kúpala a na ruke som mala krv ako keby hnedé znamienko. Po umytí som hľadala jazvu a žiadna tam nebola.

Mohlo to byť znamienko?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

mohlo to byť čokoľvek. Takto podľa fotografie vidno, že na koži je drobná oderka.

Uvidíte ako sa to bude hojiť. Ak by sa to zapálilo, alebo by sa vytvoril hnis, tak potom nález treba ukázať Vášmu lekárovi eventuálne dermatológovi.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková