Kŕče a strach z odpadnutia. Akú kombináciu liekov mi odporúčate?

Zodpovedané
23. aug 2021

Dobrý deň,

prestala som brať Lexaurin 3 mg a namiesto toho mám Frontin 1 mg. I napriek tomu mám kŕče (tetánia). Beriem aj Sertralin 50 mg a Spitomin, no nič mi nepomáha.

Frontin si dávam často, lebo sa bojím, že odpadnem.

Čo mám robiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak Vám tieto lieky napísal psychiater alebo neurológ, tak zmenu liečby by ste mali skonzultovať s ním.

Odporučila by som Vám psychoterapeutické sedenia u psychológa, ktorý sa venuje tejto problematike.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková