Je normálna bolesť v zadnej časti krka po operácii spinálnej stenózy?

Zodpovedané
3. feb 2020

Dobrý deň,

som druhý týždeň po operácii spinálnej stenózy..Bol mi zmenený disk c6 c7 a bolo mi odobraté z kĺba, kosť sa použila v krku.

Tŕpnutiie, ktoré som mal, tak už nie je. To má teší . Ale mám bolesti v zápästí na pravej ruke, Cítim aj bolesť v krku zadnej časti.

Je to normálne, alebo je to ešte skoro posúdiť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

takéto bolesti ešte môžu byť prítomné po operácii.

Celkový zdravotný stav sa bude dať posúdiť až po roku od operácie, dovtedy by ste mali určite absolvovať kúpeľnú liečbu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková