Je možné, že Vessel Due, Controloc a Egiloc sa nemôže kombinovať s ľubovníkom?

Zodpovedané
16. jan 2022

Dobrý deň,

používam Vessel Due, Controloc a Egiloc dlhodobo. Pred 2 mesiacmi som pridala ľubovník bodkovaný na zmiernenie stresu. Pomáha, ale začala som cítiť žalúdočný a srdcový diskomfort.

Je možné, že jeden z vymenovaných liekov sa nemôže kombinovať s ľubovníkom?

Ďakujem

Dobrý deň,

ľubovník s uvedenými typmi liekmi neinteraguje, preto Vami uvedené ťažkosti budú mať pôvod niekde inde.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková