Je možné vytvoriť alergickú reakciu na niektoré prvky zloženia Sanytolu?

Zodpovedané
6. apr 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom podráždenia sliznice z výparov zo Sanytolu. Dnes som čistila väčšiu plochu a použila som väčšie množstvo prostriedku a podcenila som vetranie miestnosti.

Skúsila som si zistiť niečo viac o zložkách v produkte, ale nenašla som uspokojujúce informácie.

Necítim bolesť, ale už dlhší čas mám dráždivý kašeľ, ktorý sa zhoršuje, ak používam Sanytol.

Je možné vytvoriť alergickú reakciu na niektoré prvky zloženia Sanytolu?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, je to možné, alergia alebo intolerancia na čistiace prostriedky sa nemusí objaviť pri prvom použití uvedeného produktu.

Najlepšie je nepoužívať uvedený produkt a odpozorovať si, či sú alebo nie sú prítomné zdravotné ťažkosti.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková