Je každodenné používanie PC, notebooku a mobilu v tehotenstve nebezpečné pre zdravý vývoj plodu?

Zodpovedané
24. feb 2022

Dobrý deň,

chcela by som počuť Váš názor na používanie počítača počas tehotenstva.

Je každodenné používanie PC, notebooku a mobilu v tehotenstve nebezpečné pre zdravý vývoj plodu?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

dnes takmer každá tehotná žena denne využíva moderné technológie. Nemyslím si, že negatívne ovplyvňujú plod. V noci je vhodné používať nočný režim a notebook nemať položený na nohách.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková