Hrozí mi niečo, keď som sa dotkla mikrovlnky a potriasla ma?

Zodpovedané
25. aug 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Dnes som sa omylom dotkla pravou rukou mikrovlnky asi na 2 sekundy a dosť ma potriasla. Cítila som to až v hlave.

Hrozí mi niečo?

Cítim len takú malú slabosť v ruke, ktorou som sa nej dotkla.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

myslím si, že ak sa Vám doteraz nezhoršili ťažkosti, tak nemalo by Vám hroziť nič vážne.

Len treba skontrolovať mikrovlnku, lebo pravdepodobne bude problém s mikrovlnkou a napájaním do elektriny.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková