Čo znamená venózna anomália?

Zodpovedané
18. okt 2021

Dobrý deň,

prišli mi výsledky z MR a je tam napísané: Jedná sa o venóznu anomáliu. Má veľkosť cca 40x4x6 mm.

Je to v poriadku?

Som na PN kvôli bolesti hlavy a tŕpnutiu končatín. Práva ruka boli dosť a reaguje až na lieky od bolesti.

Ďakujem

Dobrý deň,

venózna anomália znamená vývojovú žilovú anomáliu. Teda žila má od narodenia iný tvar ako by mala mať.

K spojitosti tejto anomálie a Vašim ťažkostiam sa nemôžem vyjadriť, keďže neviem o akú žilu ide.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková