Čo znamená pichanie a bolesť v pravom boku?

Zodpovedané
25. nov 2020

Dobrý deň,

tretí deň ma boli v pravom boku niekde v strede. Je to ako keby dlho behám a začne ma buď pichať, alebo ako kŕč ma tam chytí. Keď idem na malú potrebu, tiež to výrazne cítim. Mám pár dní pred menštruáciou. Pri sexe to začalo bolieť ešte viac a bolesť začala byť aj v podbrušku.

O čo by mohlo ísť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak sa objavia bolesti pri pohybe, tak príčina Vašich ťažkostí bude najskôr súvisieť s pohybovým aparátom, teda preťaženie svalov, šliach alebo okolitých štruktúr.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková