Čo znamená hrčka na podnebnom čapíku?

Zodpovedané
9. sep 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám hrčku - mäkký, drobný nebolestivý útvar rovnakej farby.

Momentálne mám virózu. Všimla som si ho už pred rokom, ale neriešila som. Som 8 rokov po výbere krčných mandlí. Iné ťažkosti a ani defekty v ústnej dutine nemám. Na dotyk je to ako keby malinká uzlinka.

Je potrebná konzultácia s ORL?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak to máte už rok v ústach a nemení sa to, tak si nemyslím, že by ste mali ísť akútne na ORL vyšetrenie.

Do budúcna by som odporučila navštíviť ORL ambualnciu, aby nález zhodnotil lekár.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková