Čo spôsobuje pálivú bolesť pupka a opuch brucha?

Zodpovedané
24. júl 2022

Dobrý deň,

už dva týždne ma veľmi bolí pupok. Štípe ma a pociťujem pálivú bolesť, navyše mám silný opuch na bruchu.

Čím to môže byť?

Bola som aj na chirurgii, ale termín na sono brucha mi dali až v októbri.

Ďakujem

Dobrý deň,

bolesť v oblasti pupka môže spôsobiť aj pruh. Ak to chirurg nepotvrdil, tak toto nebude príčina.

Ak máte stále bolesti, tak je potrebné Váš zdravotný stav prekonzultovať s Vašim lekárom, urobiť odbery a podľa výsledkov a samotného vyšetrenia doporučiť gastroenterologické vyšetrenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková