Čo mi odporúčate, keď mám stále viac červených znamienok?

Zodpovedané
1. apr 2019

Dobrý deň,

na koži v oblasti brucha sa mi robia červené znamienka. Sú väčšie, aj menšie. Mám dojem, že ich mám stále viac.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

pri objavení sa nových znamienok sa odporúča aspoň jedenkrát ročne skontrolovať všetky znamienka na dermatológii.

Každoročne sa v máji koná Európsky deň melanómu, kedy záujemcovia si môžu dať bezplatne skontrolovať všetky znamienka na dermatologickej ambulancii (skontrolovať znamienka si môžete dať samozrejme počas celého roka).

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková