Cítim tlak v hlave, piskot v ušiach, pukanie a strašnú slabosť. Je za mojím problémom polyp?

Zodpovedané
19. júl 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám polyp v maxilárnej dutine 2x3 cm.

Na MRI hlavy mi bolo zistené - v zadnej priehlbine kontakt až kríženie v priebehu VII,VIII.

Niektoré dni, občas aj týždeň mi vôbec nič nie je, no naraz to príde. Cítim tlak v hlave, pisk v ušiach, pukanie a strašnú slabosť.

Je za mojím problémom polyp?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

nemyslím si, že polyp v maxilarnej dutine spôsobuje Vaše ťažkosti. Polypy skôr spôsobujú časté zápaly prínosových dutín. Vaše problémy môže skôr spôsobiť kontakt VII . a VII. hlavového nervu.

K tomuto by sa mal vyjadriť neurológ.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková