Cítim sa unavená a v noci sa nezobudím ani na detský plač. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
18. máj 2020

Dobrý deň,

posledný mesiac sa stále cítim viac a viac unavená. Cez deň sa snažím aj hýbať a keď už nevládzem, tak si trochu oddýchnem. Potom ma začne bolieť hlava a najviac má trápi, že sa vôbec v noci nezobudím, keď dcéra plače. Niekedy je to dosť hlasný rev a so mnou to ani nepohne.

Viete mi pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak sa necítite dobre, tak by ste mali navštíviť Vášho lekára, ktorý Vás vyšetrí a pravdepodobne dá urobiť základné krvné testy, aby sa našla príčina Vašich ťažkostí.

Liečba závisí od samotnej príčiny.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková