Celý deň sedím za počítačom a občas ma pichá pri srdci. O aký problém ide?

Zodpovedané
17. mar 2021

Dobrý deň,

chcel by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Som mladý, vysoký a chudý. Celý deň sedím za PC a občas ma pichá pri srdci alebo ma bolí srdce.

O aký problém ide a čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

Vaše ťažkosti budú najskôr súvisieť s Vašim životným štýlom a to sedením za počítačom, kedy pravdepodobne nemáte správne držanie tela a preto máte uvedené ťažkosti.

V tomto prípade je potrebné každý deň cvičiť a posilniť svaly chrbta. Avšak, aby sme mohli povedať, že ťažkosti Vám spôsobuje chrbtica, tak je potrebné, aby Vás vyšetril Váš lekár, urobil EKG a zhodnotil Váš zdravotný stav.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková