Budem môcť s takýmito príznakmi podstúpiť operáciu?

Zodpovedané
8. mar 2023

Dobrý deň,

mám nádchu, v noci vykašliavam hlieny, ktoré sú sfarbené do zelena. Sem-tam mám dráždivý kašeľ po užití kvapiek Stoptussin a po nosovom preplachu. Inak sa cítim v poriadku. O 3 týždne ma čaká operácia v celkovej anestéze.

Budem môcť s takýmito príznakmi podstúpiť operáciu?

Stačí liečba, ktorú som si nasadila?

Ďakujem

Dobrý deň,

pred operáciou by ste mali byť tri týždne bez infekcie, preto by ste mali ísť za Vašim lekárom, ktorý zhodnotí Váš zdravotný stav a vyjadrí sa k tomu či môžete alebo nemôžete byť operovaná.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková