Budem mať problém získať zdravotný preukaz po prekonaní Covid-19?

Zodpovedané
31. jan 2022

Dobrý deň,

12.1.2022 mi vyšiel pozitívny PCR test. Som po dvoch dávkach Pfizeru, druhá dávka je z júna. Tretiu som ešte nestihla. Potrebujem zdravotný preukaz.

Na RTG je záver: Zmnožená bronchovasculárna kresba obojstranne parakardiálne.

Občas zakašlem a mám hlieny, ale to som mala aj pred Covidom-19.

Mám sa obávať, že by to mohlo byť prekážkou na získanie zdravotného preukazu?

Ďakujem

Dobrý deň,

toto nie je prekážka k tomu, aby ste dostali zdravotný preukaz. Myslím si, že ho dostanete.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková