Bolesť poraneného miesta hlavy sa vrátila. Môže to byť niečo vážnejšie?

Zodpovedané
17. aug 2022

Dobrý deň,

začiatkom minulého týždňa som vešala vypraté veci. Mám tričko so šnúrkami, na ktorých visia dve drevené guličky. Ako som ho chcela vytriasť a švihla som ním vo vzduchu, tak mi jedna z guličiek narazila do temena hlavy. Chvíľu mi zvonilo v ušiach a až do večera som pociťovala návaly zimy. Miesto na hlave ma po náraze bolelo a mala som tam malú hrčku.

Bolesť po pár dňoch prešla, tak som to neriešila, až doteraz. Ostatné dva dni ma to miesto začalo opäť výraznejšie bolieť.

Môže to byť niečo vážnejšie?

Zaráža ma, že to prestalo bolieť a po pár dňoch sa bolesť vrátila.

Ďakujem

Dobrý deň,

nemyslím si, že by malo ísť o niečo vážne, pokiaľ sa u vás neobjavili žiadne iné príznaky.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková