Aký výživový doplnok odporúčate na reguláciu pigmentu?

Zodpovedané
8. jún 2021

Dobrý deň,

hľadám doplnok, ktorý mi pomôže zregulovať pigment v koži a napomôže tomu, aby sa mi nevytvárali pigmentové škvrny.

Aký doplnok mi odporúčate?

Ďakuje

Dobrý deň,

na trhu je veľa voľne predajných krémov, ktoré pomáhajú zabraňovať tvorbe nových pigmentových škvŕn, alebo potláčajú viditeľnosť už vzniknutých škvŕn.

Avšak nemôžete očakávať, že Vám pigmentové škvrny úplne vymiznú. Vznik pigmentových škvŕn je podmienený aj geneticky.

Momentálne neexistuje produkt, ktorý Vám zabezpečí to, že pigmentové škvrny sa nebudú vôbec vytvárať.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková