Aký uzlík to mám na konečníku?

Zodpovedané
9. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Už 3 mesiace mám uzlík kože na konečníku. Je to menšie.

Pred tromi mesiacmi som mala hemeroid, ktorý ma štípal. Po liečení mi to ostalo a občas mám po stolici krv. Stolica je tvrdá a trvá to aj 3 - 4 dni.

O aký problém ide a na akého lekára sa mám obrátiť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

uzlík v oblasti konečníka môže byť hemoroid.

Na potvrdenie diagnózy je potrebné chirurgické vyšetrenie alebo proktologické vyšetrenie. Proktológ je chirurg, ktorý sa zaoberá rôznymi ochoreniami konečníka.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková