Aký problém znamenajú vlásočnice v moči a bolesť pod bruchom?

Zodpovedané
3. nov 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. V moči mám vlásočnice. Keď chodím močiť, tak cítim bolesť podbruška. Celú noc chodím na toaletu cikať. Cez deň a v noci mám bolesť podbruška a na boku pod rebrami. Ide až do obličiek po ľavej strane.

Čo to môže byť?

Ďakujem

Dobrý deň,

najskôr pôjde o zápal v močových cestách, a preto je u Vás indikovaná antibiotická liečba. Mali by ste navštíviť Vášho lekára.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková