Aký problém môžem mať, keď ma pichá v žilách?

Zodpovedané
30. aug 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Pichá ma v žilách. Väčšinou na rukách alebo v sánke. Je to bolesť ako keby ma pichla včela.

Aký môžem mať problém?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

nemyslím si, že ide o problém so žilami. Skôr bolesť bude neurologického pôvodu, napr. pri podráždení nervu vzniká ostrá, bodavá bolesť.

Presnú diagnózu však určí neurológ, môže ísť napr. o problém s krčnou chrbticou. Vhodne je užívanie vitamínov skupiny B, ktoré pomáhajú regenerovať nervy, ako napr. Milgamma alebo Revitanerv.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková