Aký pľuzgier mám na jazyku?

Zodpovedané
24. júl 2021

Dobrý deň,

chcel by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Asi pred tromi mesiacmi som si všimol takýto ako keby pľuzgier na spodnej časti jazyka. Na začiatku bol bolestivý (asi som si zahryzol), ale to bolo tak cca týždeň. Odvtedy je bez bolesti aj pri dotyku.

O aký problém môže ísť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak ste si zahryzli do jazyka, tak pľuzgier sa najskôr vytvoril ako reakcia na zahryznutie do jazyka.

Vhodné je vyplachovať si ústnu dutinu roztokmi - napr. Tantum verde alebo Garganta.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková