Aký lekár mi dá potvrdenie pre pôrodnicu, že mám problémy s kostrčou?

Zodpovedané
21. feb 2022

Dobrý deň,

mám problémy s kostrčou, ktorá je predĺžená a tým viac zahnutá.

Dalo by sa na základe takéhoto problému od nejakého lekára mať doporučenie pre pôrodnicu, že nemôžem rodiť v normálnej polohe?

Po prvom pôrode som mala veľké bolesti a problém si mesiac sadnúť.

Ďakujem

Dobrý deň,

k tomuto potvrdeniu by sa mal vyjadriť ortopéd. Niekde žiadajú takéto potvrdenia od dvoch nezávislých orotpédov, musí ísť však o závažnejšiu poruchu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková