Aký kožný útvar mám na líci?

Zodpovedané
8. feb 2023

Dobrý deň,

na líci mám už dlhšiu dobu výrastok. Je to asi 5 mm veľký hrbolček, v strede má jamku, ružovo-žltkavej farby a nebolí. Mám problematickú pleť, veľmi mastnú. Mám 46 rokov a stále nosím make-up, aby som zakryla všetky nedokonalosti a zároveň mi pomáha spolu s púdrom absorbovať prebytočnú mastnotu z pleti.

Čo je to za kožný útvar na mojom líci?

Mám sa obávať niečoho vážneho?

Ďakujem

Dobrý deň,

takto sa nedá jednoznačne napísať o aký útvar ide. Môže ísť o fibróm.

Za účelom presnej diagnostiky je potrebné navštíviť dermatológa.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková