Aký je Váš názor na moje výsledky krvi?

Zodpovedané
6. júl 2021

Dobrý deň,

v pondelok som bola na preventívnej prehliadke u svojej obvodnej a vyšli mi takéto výsledky:

  • moč chemicky a sediment v poriadku
  • sedimentácia /FW/ . 28/60
  • leukocyty 13,8 neutrofily 76% abs. počet 10,3
  • hgb 114

Dnes som bola pre výmenný lístok na ORL a robila mi CRP. To vyšlo 14. V stredu idem na kontrolný odber. Príznaky žiadnej choroby nepociťujem.

Aký je Váš názor na moje výsledky?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa výsledkov máte zvýšené zápalové hodnoty v krvi. Nejde o vysoké hodnoty, ale treba pátrať po príčine.

Teda je vhodné doplniť stery z nosa a hrdla, ďalšie vyšetrenia na základe výsledkov.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková