Aký boľavý fľak sa mi to urobil?

Zodpovedané
22. apr 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Najprv to začalo svrbením, na druhý deň sa mi vytvorili ako keby mini pľuzgieriky (to tmavšie miesto v strede) a teraz sa to začervenanie rozťahuje. Na dotyk to je horúce, boľavé.

O aký problém ide?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak sa Vám vytvorilo viac pľuzgierikov, tak môže ísť o pásový opar, alebo môže ísť o reakciu na poštípanie hmyzom.

Možností je veľa. Ide o nešpecifický prejav, preto by bolo vhodné dermatologické vyšetrenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková