Akú vyrážku to mám na čele?

Zodpovedané
19. máj 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Pred dvoma dňami sa mi na čele vytvorila vyrážka. Bol tam malý pľuzgierik. Dnes to je väčšie a páli ma to.

V lekárni mi dali na to Hydrocortoson mastičku, lebo že im to príde ako uštipnutie. Nie som si však vedomá toho, že by ma niečo uštiplo.

O aký problém môže ísť?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

po uštipnutí sa nezvyknú vytvárať pľuzgiere.

Podľa fotografie sa mi to javí, že je to sfarbené do žlta. Skôr mi to imponuje ako impetigo, ale diagnózu určí až dermatológ.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková