Akú liečbu odporúčate, keď cítim mravčenie v ramene a lopatkách?

Zodpovedané
18. sep 2021

Dobrý deň,

mám mravčenie v ľavom v ramene a bolesti v lopatkách. Občas mám mravčenie v nohe. Neurologička povedala, že to mám tetániu a predpísala mi lieky magnézium 2x po jednej a Timotej 1,5x2x.

Čo ešte mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

tetánia môže spôsobovať uvedené ťažkosti, dôležité je dlhodobo užívať Magnézium.

Keďže tetánia často súvisí so zvýšeným napätím a stresom, tak niektorým pacientom pomôže psychoterapeutická konzultácia.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková