Akú hrčku mám na členku?

Zodpovedané
20. dec 2021

Dobrý deň,

pred pár týždňami som si všimla, že sa mi pri členku spravila malá hrčka. Nebolela ma, tak som jej nevenovala pozornosť. Myslela som si, že je to z topánok, alebo som sa niekde udrela.

Tento týždeň ma začala trošku pobolievať, keď si na to pritlačím, alebo si o to opriem počas sedenia. Pred 8 mesiacmi som porodila a samozrejme som počas tehotenstva aj pribrala. Ešte som to všetko nezhodila.

Môže to mať súvislosť?

Je vo veľkosti hrášku.

Mám navštíviť lekára, alebo je to niečo, čo sa stratí aj samo?

Čítala som niečo o ganglióme, je to pohyblivé.