Ako sa pripraviť na očkovanie proti Covid-19?

Zodpovedané
24. máj 2021

Dobrý deň,

skoro rok sa snažíme o druhé bábo a čaká ma očkovanie proti Covid-19, ktorého.sa veľmi bojím. Veľmi neznášam ATB a po kortikoidoch Almiral a Diprophos do pol hodiny som bola hotová - točenie hlavy, ruky a nohy biele, nedokrvené, tŕpnutie a do vracania./tak preto sa bojím.

Ako sa pripraviť, aby som očkovanie zvládla?

Máme snaženie odložiť kvôli očkovaniu?

Ďakujem

Dobrý deň,

očkovanie proti Covid-19 neovplyvní Vaše tehotenstvo, teda môžete sa ďalej snažiť.

Očkovanie si nevyžaduje špeciálnu prípravu. Jedinou podmienkou je to, aby ste neboli chorí, teda bez infekcie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková