Ako sa dá prírodne zastaviť vypadávanie vlasov spojené s PCOS?

Zodpovedané
14. mar 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám PCOS a padajú mi vlasy.

Ako sa dá prírodne zastaviť vypadávanie vlasov spojené s PCOS?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

nemyslím si, že existuje prírodný spôsob, ktorý by Vám zaručil, že Vám prestanú vypadávať vlasy pri tejto diagnóze.

Skúste sa poradiť ešte s dermatológom, ktorý Vám odporučí produkty proti vypadávaniu vlasov.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková