Ako prebieha podávanie infúzii Flebogamma v Bratislave, keď lekár nemá stacionár?

Zodpovedané
25. okt 2022

Dobrý deň,

už dlhé roky som imunodeficientný pacient. V Prešove som chodievala pravidelne na infúzie Flebogamma, nakoľko mi chýbajú IgG a IgA.

Neviem sa na internete dopátrať, že ako prebieha podávanie infúzii v Bratislave, keď lekár nemá stacionár. Aktuálne chodím do ImunoVitalu, ale nie som spokojná. A platiť 30 eur každý druhý - tretí týždeň, je pre mňa v aktuálnej zlej finančnej situácii už pomaly neúnosné.

Vedeli by ste mi v tomto poradiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

s týmto Vám neporadím. Skúste sa poradiť s Vašim praktickým lekárom v Bratislave, ktorý skôr pozná odborné ambulancie v Bratislave. On Vám bude vedieť poradiť, že u akého špecialistu by ste mala byť sledovaná.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková