Ako postupovať, keď mi lekár chce ukončiť PN po operácii krčnej chrbtice?

Zodpovedané
6. okt 2020

Dobrý deň,

som po operácii krčnej chrbtice.O 3 mesiace mám ísť aj s RTG na kontrolu .Po dvoch mesiacoch mi chce môj lekár ukončiť PN, a to bez kontroly neurochirurgie.

Stále mám bolesti. Je to už druhá operácia krčnej chrbtice behom 5 rokov. Mám 4 operované platničky a degeneračné zmeny nie len na C-chrbtice. Som čiastočný invalid a ZŤP.

Ako mám postupovať?

Ďakujem

Dobrý deň,

toto by ste si mali vykomunikovať s Vašim lekárom. Eventuálne by Vám mal neurochirurg alebo neurológ odporučiť režim PN, ak je to potrebné.

A ak to je uvedené aj v jeho lekárskej správe, tak Váš lekár by to mal akceptovať.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková