Ako liečiť štípanie pri močení?

Zodpovedané
15. feb 2022

Dobrý deň,

dva roky dozadu som mala stále štípanie pri močení. Doktorka mi urobila ster, našli sa ureaplazmy a mykoplazmy. Vyliečili sa antibiotikami. Ster bol následne negatívny.

Štípanie neprestalo a kultivácie mám negatívne. Robili mi ich asi 6x. Brala som už všetky čipky aj lieky aké existujú. Okrem štípania pri močení mám aj nepríjemný pocit vnútri, ale len na jednej strane. Je to ako poprhlenie. Opakuje sa to každý mesiac po menštruácii a potom to na pár dni prejde. Potom sa to opakuje. Bola som aj u urológa a nič nenašli. Moč mám úplne ok.

Čo mi pomôže?

Ďakujem

Dobrý deň,

pocity pálenia a štípania môžu súvisieť s menštruáciou a hormonálnymi zmenami, keďže udávate, že problém má súvis s menštruačným cyklom.

Môžete vyskúšať Wobenzym. Ide o voľnopredajný produkt, ktorý Vám môže pomôcť pri uvedených ťažkostiach.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková