Ako liečiť bolestivé vonkajšie hemeroidy?

Zodpovedané
10. aug 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám bolestivé vonkajšie hemeroidy. Detralex a ani dubová kôra mi nepomáha. Len ležím na bruchu. Sedieť nemôžem. Musím byť v pohybe, keďže mám dvojročného syna.

Čo mi pomôže?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

Detralex sa pri zhoršení hemoroidov podáva 3x denne po 2 tabletky po dobu 3 - 4 dní.

Na lekársky predpis sú dostupné čapíky a masť. Ak Vám nepomáhajú voľne predajné čapíky, tak mali by ste navštíviť Vášho lekára.

Z voľne predajných produktov si môžete kúpiť Faktu masť alebo čapíky.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková