Ako dlho trvajú závrate pri periférnom vestibulárnom syndróme?

Zodpovedané
30. aug 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť o periférnom vestibulárnom syndróme. Stalo sa mi to prvýkrát. Bola som vyšetrená neurológom na pohotovosti, ktorý mi predpísal Meniserc. Závrate mi trvajú 4 dni. Keď si lieky nedám, tak stále mám závrate.

Ako dlho trvajú závrate pri periférnom vestibulárnom syndróme?

Ako dlho mám brať lieky?

Ďakujem

Dobrý deň,

vestibulárny syndróm môže trvať aj niekoľko týždňov, preto lieky, ktoré Vám boli predpísané, je potrebné brať naďalej.

Zvyčajne sa berú dlhodobo.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková