Aké zvláštne vyrážky sa mi urobili na nohách a rukách po teplote?

Zodpovedané
8. okt 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Po dvoch dňoch ako som mala teploty, tak sa mi na štvrtý deň spravili na prstoch a bruškách prstov na nohách zvláštne fľaky. Niektoré sú ako vyrážky, iné skôr bolia ako keby som mala opuchnuté bruška prstov zospodu.

Covid som už mala a som očkovaná, alergie nemám. Svrbí ma to.

O aký problém ide?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

pravdepodobne pôjde o nejaké vírusové ochorenie, ktoré sa po ústupe teplôt prejavilo takýmito vyrážkami.

Odporučila by som Vám konzultovať dermatológa.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková