Aké vyrážky to mám po celom tele?

Zodpovedané
15. apr 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Predvčerom som bola s priateľom v prírode a včera som si našla čudné vyrážky po celom tele. Sú hocikde a nerovnomerne rozmiestnené.

Vyrážky ma nesvrbia a nie sú povrchové. Vyzerajú ako popraskané žily. Dnes sa zvýraznili a v strede je ako keby malinká červená bodka. Toto isté má aj môj brat, ale priateľ to nemá.

Mám ich dosť na chrbte, na bruchu a na boku. Brat ich má na chrbte, pár na bruchu a najviac v oblasti slabín. Podotýkam, že obidvaja sme dospelí a bojíme sa, či to nie je niečo vážne.

Máme ísť na pohotovosť?

O aký problém ide?

Ďakujem

Dobrý deň,

tento problém by ste mali konzultovať s dermatológom.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková