Aké ťažkosti mi môže spôsobovať nález na MR mozgu?

Zodpovedané
8. sep 2022

Dobrý deň,

bola som odoslaná neurológom na MRI a AG mozgu. Termín u neurológa mám až o dva mesiace a veľmi má trápia výsledky, ktorým nerozumiem a prosím o ich laické vysvetlenie.

MRI záver:
Bilat. P okrsky nešpecifickej demylinizácie - v.s na vaskul. podklade.
Variačný venózny angióm pontu. Intrakra. aa. bez evident. patol. zmien.

Aké ťažkosti mi môže nález spôsobovať'?

Ďakujem

Dobrý deň,

nálezy na MR by Vám nemali spôsobovať žiadne ťažkosti. Angióm je útvar, ktorý je tvorený krvnými cievami.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková