Aké sú moje výsledky z USG?

Zodpovedané
27. mar 2022

Dobrý deň,

bola som na USG.

Záver:
Pečeň nezväčšená hladkých kontúr, homogénnej štruktúry v PL, v LL nehomogénna ložisková zóna rozmerov cca 44 x 24 x 40 mm zmiešanej echogenity s menšími hypoechogennéjšimi oblasťami mierne cytoidného char so zachteným prietokom v color dopler v danej zóne. Resp. jej obtekanie dif.dg.

Aké sú moje výsledky?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa sonografie je na pečeni prítomné nejaké ložisko, ktoré sa nedá identifikovať podľa sona. Za účelom doriešenia bude potrebné doplniť ďalšie vyšetrenia.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková