Aké čiarky mám na nechte?

Zodpovedané
2. feb 2022

Dobrý deň,

pred pár dňami som si všimla na nechte 2 takéto krátke čiarky. Ostrihala som ich a po pár dňoch sa mi spravili znova. Už boli o čosi svetlejšie, tak som si to zase vypilnikovala až do ružovej časti. Všimla som si, že to mám ako keby v nechte a je to ako keby červená žilka.

Čo to môže byť?

Som tehotná. Krv je v poriadku, akurát nízka glukóza.

Ďakujem

Dobrý deň,

najskôr pôjde o drobné zakrvácanie pod nechtové lôžko. Zatiaľ si odsledujte nález. Ak sa to zhorší, tak je vhodné nález ukázať dermatológovi.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková