Aká može byť príčina neznesiteľnej bolesti kolena?

Zodpovedané
6. jún 2019

Dobrý večer,

manžel má po autonehode zlomený členok, ktorý sa hojí podľa lekárov tak,ako má. Sadru mu dali pred 3 týždňami. Všetko bolo v poriadku, ale pred 3 dňami mu začali silné bolesti kolena.

Včera bol na traumatológii, kde mu urobili usg a rtg. Vraj je všetko v poriadku. Dáva si Dolgit krém, ale bolesti sa stále stupňujú. Cvičí s nohou tak, ako mu kázali. Ale už ju nedokáže zdvihnúť bez pomoci rúk. Bolesti má pri pohybe neznesiteľné.

Čo môže byť príčinou takejto bolesti?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

pri uvedených problémoch by bolo potrebné zrealizovať ortopedické vyšetrenie, kedy by sa posúdil stav kolena a okolitých štruktúr.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková